گارانتی-کیفیت-چاپگارانتی-کیفیت-چاپ
Untitled-2Untitled-2

گارانتی طلایی بدون قید و شرط

کلیه محصولات تولیدی این شرکت دارای 12 ماه گارانتی طلایی بدون قید و شرط می باشد

واحد ارتباط با مشتریان شرکت امکان ارتباط آسان با شرکت و همچنین پیگیری سریع گارانتی ها و رسیدگی به پیشنهادات و مشکلات احتمالی مشتریان را در سریعترین زمان ممکن ایجاد می نماید.

اطلاعات بیشتر
غ8ععغ8عع
Untitled-1Untitled-1

سامانه هوشمند انتخاب سیستم کنترل مرکزی (فیلتراسیون) آبیاری تحت فشار

کنترل مرکزی

سامانه هوشمند انتخاب سیستم کنترل مرکزی (فیلتراسیون) آبیاری تحت فشار، به پشتوانه سالها دانش مهندسان شرکت دانش بنیان مهرکبودان دیلم در امر طراحی و تولید این سیستمها ، تلاش نموده است که رویه های علمی و تجربی جاری که کارشناسان این شرکت در انتخاب سیستمهای کنترل مرکزی لحاظ می کنند را در قالب این سامانه هوشمندگردآوری کند. با وارد نمودن پارامترهای مورد نیاز جهت انتخاب سیستم فیلتراسیون ، این سامانه به صورت هوشمند ، سیستم کنترل مرکزی (فیلتراسیون) آبیاری را به سه صورت کنترل دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک ، با توجه به انتخاب کاربر بر اساس موقعیت پروژه ، پیشنهاد می نماید.

ورود به سامانه هوشمند

محصولات

>
فیلتر شن

فیلتر شن

دستگاهی است كه با صاف نمودن (فیلتراسیون) فیزیكی آب باعث حذف ذرات معلق موجود در آن نظیر گل، رنگ، مواد آلی، جلبکها و سایر ذرات معلق در آب می‌شود.

ادامه مطلب
هیدروسیکلون

هیدروسیکلون

از دستگاه هیدروسیکلون به منظور جداسازی و حذف ذرات ماسه از جریان ورودی به شبکه‌های توزیع و سیستم های آب استفاده می‌شود.

ادامه مطلب
فیلتر توری

فیلتر توری

از فیلترهای توری می توان جهت حذف ذرات ریز معلق تا 100 بوسیله کارتریج استیل داخل این فیلترها جهت جلوگیری از انسداد قطره چکانها استفاده کرد.

ادامه مطلب
تانک کود

تانک کود

تانک کود تحت فشار دستگاهی است که در شبکه آبیاری قرار گـرفته و بوسیله این دستگاه میتوان کود و مواد شیمیائی مورد نـیاز را به شبکه آبیاری تزریق نمود

ادامه مطلب
انشعاب گیر2

دستگاه انشعاب گیر تمام هیدرولیک خطوط قطور شبکه آب

دستگاه انشعاب گیر تمام هیدرولیک خطوط قطور شبکه آب

ادامه مطلب
Untitled-1

کمربند ( کلمب ) استیل تعمیرات خطوط

کمربند ( کلمب ) استیل تعمیرات خطوط

ادامه مطلب
کمربند چدنی

کمربندچدنی انشعاب گیر خطوط قطور سیالات

کمربندچدنی انشعاب گیر خطوط قطور سیالات

ادامه مطلب
Untitled-4

دستگاه پرس هیدرولیک لوله های پلی اتیلن جهت ترمیم شکستگی لوله در شبکه سیالات

دستگاه پرس هیدرولیک لوله های پلی اتیلن جهت ترمیم شکستگی لوله در شبکه سیالات

ادامه مطلب

مجوزها و گواهینامه ها

مجوز ها و گوئاهینامهمجوز ها و گوئاهینامه

مجوزها و گواهینامه های شرکت

شرکت دانش بنیان مهرکبودان دیلم موفق به دریافت کلیه مجوزها و گواهینامه های مورد نیاز جهت تولید محصولات با کیفیت گردید.

اطلاعات بیشتر

فروشگاه اینترنتی شرکت

شرکت دانش بنیان مهرکبودان دیلم با دارا بودن یک فروشگاه کاملا به روز و مدرن در محیط اینترنت ، آمادگی ارائه خدمات به مشتریان گرانقدر خود را با جدیدترین متد و جشنواره های فروش با روشهای پرداخت آسان و همچنین انتخاب روش ارسال کالا و استفاده از بن های تخفیف را در محیطی جذاب و با کاربری آسان ، آماده خدمت رسانی به مشتریان ارجمند خود می باشد.

لطفا جهت ورود به فروشگاه کلیک نمایید
Untitled-1Untitled-1
home_jet_counter_1
43

پرسنل فعال

home_jet_counter_1
16

نمایندگان فروش

home_jet_contact_pin
3

سالنهای تولید

شبکه فروش و خدمات پس از فروش در کشور

این شرکت با دارا بودن نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور ، آمادگی و امکان خدمات رسانی در سریعترین زمان ممکن به مشتریان خود را دارد.

واحد ارتباط با مشتریان شرکت امکان ارتباط آسان با شرکت و همچنین پیگیری سریع گارانتی ها و رسیدگی به پیشنهادات و مشکلات احتمالی مشتریان را در سریعترین زمان ممکن ایجاد می نماید.

اطلاعات بیشتر

استعلام وضعیت و اصالت محصول

esalatesalat

استعلام وضعیت و اصالت محصول

در این قسمت امکان استعلام محصول خریداری شده به جهت اصالت کالا و یا مشاهده مشخصات خریدار و مشخصات تولید اعم از عکسها ، فرمهای تولید و استانداردهای محصول و تاییدیه های حین و پس از تولید و همچنین امکان مشاهده وضعیت محصول سفارش داده شده در هر یک از مراحل تولید جهت رضایتمندی و رفاه حال مشتریان فراهم گردیده است.

لطفا جهت ورود به سامانه استعلام اصالت محصول کلیک نمایید

درباره ما


شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم (دانش بنیان)، در سال ۱۳۹۰و با هدف طراحی و تولید ملزومات نوین صنایع آب و کشاورزی و همچنین خدمات توسعه و نگهداری شبکه های آب تاسيس گرديد. خدمات تجربه بيش از یک دهه فعاليت در عرصه توسعه خطوط انتقال آب در پروژه های عمرانی و ملی سطح کشور و همچنین توسعه و نگهداری شبکه و خطوط انتقال آب شهری و روستایی و نوآوری های در این زمینه و تخصص و تجربه ، مديران فني ، اين شرکت را به عنوان اولین و برترين گزينه‌هاي انتخابي توسط مشتریان بخشهای دولتی و خصوصی تبدیل نموده است و در راستاي همين رسالت سنگين همواره اقدام به ارتقا سطح دانش و تخصص کارشناسان خود نمود تا پيشتر از رقبا و مشتريان خود، فناوري‌هاي نوين و ارزشمند را شناخته و نسبت به عرضه آنها به مشتريان اقدام نمايد. شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم (دانش بنیان ) ، در سال ۱۳۹۴ پس از توسعه و راه اندازی فاز ۱ کارخانه خود در مجتمع تحقیقاتی پارک علم و فناوری گیلان و گردآوری تیم تحقیق و توسعه ( R&D) مجرب و توانمند که از برترین نخبگان کشور تشکیل شده است ، توانست به دانش فنی طراحی و تولید سیستم های کنترل مرکزی آبیاری تحت فشار دست یافته و در آبان ماه سال ۱۳۹۵ پس از طی آزمونها و کسب تاییدیه های لازم از وزارت جهاد کشاورزی به عنوان تولید کننده مجاز این سیستمها در کشور، موفق به دریافت گواهی جهت تولید و عرضه این محصولات در کنار دیگر محصولات نوین خود گردیده است. شرکت مهندسي مهرکبودان دیلم (دانش بنیان)، پس از اختراع چندین دستگاه و قطعه در زمینه توسعه و نگهداری شبکه های آب و نفت موفق گردید تا در سال ۱۳۹۳ به عنوان هسته فناور و در نهایت در سال ۱۳۹۴ به عنوان واحد فناور در پارک علم و فناوری گیلان مستقر و در سیر صعودی موفقیتهای خود در اسفند سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ رتبه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.


 

کارهایی که ما در واحد تحقیق و توسعه (R&D) انجام می دهیم؟

واحد تحقیق و توسعه شرکت دارای فضای کار و تیم جداگانه ای از بخشهای تولید و خدمات ، متشکل از نخبگان در حوزه های مختلف علوم و صنعت می باشد که وظیفه تحقیق و طراحی و به روز نگاه داشتن محصولات و توسعه محصولات نوین صنعت آب در بخشهای کشاورزی و شرب به عهده دارد.

عضویتها و حمایتها

مرکز توسعه2مرکز توسعه3
مدیریت سبز3مدیریت سبز2
مجمع تشکلهای دانش بنیان3مجمع تشکلهای دانش بنیان2
بنیاد ملی نخبگان3بنیاد ملی نخبگان2
اتاق بازرگانی3اتاق بازرگانی2
لوگو پارک علم گیلان 3لوگو پارک علم گیلان 2
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A