حضور هیات اقتصادی ولگاگراد روسیه در رشت

حضور مدیر ارشد شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم در همایش تکنو خزر روسیه

همایش بین المللی فناوری خزر (تکنو کاسپین)  با حضور کشورهای حاشیه دریای خزر در آستراخان روسیه برگزار گردید.

در راستای توسعه روابط اقتصادی مبتنی بر دانش ، هیاتی به سرپرستی رییس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی استان گیلان و با حضور رییس پارک علم و فناوری گیلان و تعدادی از مدیران واحدهای فناور و دانش بنیان پارک در همایشبین المللی فناوری خزر (تکنو کاسپین) حضور یافتند.

این همایش بین المللی با موضوع « ظرفیت های نوآوری کشورهای منطقه ای خزر- ابزار توسعه با منفعت دوجانبه در حوزه های مختلف اقتصاد» و با حضور کشورهای حاشیه دریای خزر در آستراخان روسیه برگزار گردید.

این هیات با هدف توسعه روابط اقتصادی مبتنی بر فناوری و افزایش ارتباطات بین شرکت های فناور ودانش بنیان در راستای تحقق صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان در این همایش حضور داشتند.

در این همایش بین المللی علاوه بر کشورهای حاشیه دریای خزر نمایندگانی از کشورهای هندوستان و ایتالیا نیز حضور داشتند. بازدید رییس پارک علم و فناوری گیلان به همراه مدیران شرکت های فناور مستقر در پارک از دانشگاه تکنو آستراخان روسیه

در طی سفر به آستراخان روسیه ، یکی دیگر از برنامه هایی که انجام شد بازدید از دانشگاه تکنو و پارک علم و فناوری کودکان دانشگاه تکنو آستراخان روسیه بود. این بازدید با هدف آشنایی و تبادل نظر با شرکت های روسی و تسهیل ارتباط فناوری با آنها بود.

در طول این بازدید دکتر متقی طلب و همراهان از دپارتمان‌های مختلف از جمله دپارتمان میکروالکترونیک، روباتیک و مکانیک بازدید نمودند و همچنین از پارک علم و فناوری کودکان دانشگاه تکنو آستراخان بازدید و با برخی از مدیران این شرکت ها گفتگو کردند.

لازم به ذکر می باشد آقای مهندس یاسر کاظمی (مدیرارشد استراتژی و تحقیق و توسعه شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم) در این همایش حضور داشتند.

mkd
mkd

پاسخی بگذارید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A