شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم به دقت ملاحظه فرمایید.

 ورود کاربران به وب سایت شرکت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم جزئی از اموال سایت و فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم به وسیله ارسال تاییدیه در زمان خرید ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت شرکت مهندسی مهرکبودان دیلم محفوظ است.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A