سامانه هوشمند انتخاب سیستم کنترل مرکزی (فیلتراسیون) آبیاری تحت فشار

سامانه هوشمند انتخاب سیستم کنترل مرکزی (فیلتراسیون) آبیاری تحت فشار، به پشتوانه سالها دانش مهندسان شرکت دانش بنیان مهرکبودان دیلم در امر طراحی و تولید این سیستمها ، تلاش نموده است که رویه های علمی و تجربی جاری که کارشناسان این شرکت در انتخاب سیستمهای کنترل مرکزی لحاظ می کنند را در قالب این سامانه هوشمندگردآوری کند. اگر چه از نظر اطلاعات وارد شده و نیز رویه ها و الگوریتم های تعریف شده، تلاش شده است که بهترین و صحیح ترین گزینه ها انتخاب و پیشنهاد شوند، اما باید توجه داشت که دانش ضمنی همه کارشناسان قابل انتقال به این سامانه نیست و بهتر است گزینه های انتخابی توسط این سیستم با کارشناسان واحد فنی شرکت و با در نظر گرفتن ماهیت و ویژگی های هر پروژه مورد بررسی مجدد قرار گیرد. با وارد نمودن پارامترهای مورد نیاز جهت انتخاب سیستم فیلتراسیون ، این سامانه به صورت هوشمند ، سیستم کنترل مرکزی (فیلتراسیون) آبیاری را به سه صورت کنترل دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک ، با توجه به انتخاب کاربر بر اساس موقعیت پروژه ، پیشنهاد می نماید.
۲

سیستم فیلتراسیون کنترل نیمه اتوماتیک

در این نوع از سیستم های کنترل مرکزی ( فیلتراسیون ) آبیاری تحت فشار ، عملیات بکواش ( شستشوی فیلترها ) که با توجه میزان وجود املاح در آب ، میتواند گاها تا 2 مرتبه در روز هم نیاز داشته باشد ، بوسیله شیرهای کوچک موجود در تابلوی کنترل سیستم و بوسیله اپراتور انسانی بصورت بسیار ساده و راحت انجام می گردد. به عنوان مثال در یک سیستم کنترل مرکزی ( فیلتراسیون ) با تعداد 2 دستگاه فیلتر شنی و 4 دستگاه فیلتر توری ، تعداد 6 عدد شیر اتوماتیک دیافراگمی نصب می گردد که در زمان شستشوی سیستم می بایستی اپراتور پس از اطلاع از افت فشار ، اقدام به باز و بسته نمودن تعداد 6 عدد شیر با سایز 3/8 اینچ موجود در تابلوی کنترل سیستم با کاربری بسیار سهل و آسان نسبت به سیستم های شستشوی دستی بوده و به همین دلیل اپراتورهای این سیستمها بدلیل سهولت کارکرد ، در زمان کمتری این عملیات را انجام و در انجام عملیات شستشو سهل انگاری و اهمال نمی نمایند.
ورود به سامانه هوشمند سیستم فیلتراسیون کنترل نیمه اتوماتیک
پکیج اتو ماتیک ۵۰۰ ۴۰۰

سیستم فیلتراسیون کنترل تمام اتوماتیک

در این نوع از سیستم های کنترل مرکزی ( فیلتراسیون ) آبیاری تحت فشار ، عملیات بکواش ( شستشوی فیلترها ) که با توجه میزان وجود املاح در آب ، میتواند گاها تا 2 مرتبه در روز هم نیاز داشته باشد ، بوسیله تابلوی کنترل سیستم و به صورت کاملا اتوماتیک در زمان افت فشار و بدون نیاز به دخالت اپراتور ، انجام می گردد. به عنوان مثال در یک سیستم کنترل مرکزی ( فیلتراسیون ) با تعداد 2 دستگاه فیلتر شنی و 4 دستگاه فیلتر توری ، تعداد 6 عدد شیر اتوماتیک دیافراگمی نصب می گردد که با توجه به افت فشار سیستم ، سیستم کنترلر بصورت کاملا اتوماتیک و بر اساس برنامه ریزی انجام شده ، اقدام به شستشوی کامل سیستم بدون نیاز به توقف آبیاری و همچنین بدون نیاز به دخالت اپراتور و نیروی انسانی ، عملیات شستشو را بصورت کامل انجام خواهد داد.
ورود به سامانه هوشمند سیستم فیلتراسیون کنترل تمام اتوماتیک
پمپ-فشار-قوی-پمپیران

سامانه انتخاب پمپ ( شرکت پمپیران )

با توجه به نیاز به انتخاب صحیح پمپ و ایستگاه پمپاژ ، در این سامانه به نرم افزار انتخاب پمپ شرکت پمپیران هدایت و با وارد نمودن پارامترهای مورد نیاز ، می توانید پمپ و الکتروموتور مورد نیاز جهت ایستگاه پمپاژ طرح را انتخاب نمود.
ورود به سامانه انتخاب پمپ ( شرکت پمپیران )
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A